Strona główna Ogłoszenia duszpasterskie Intencje mszalne Listy pasterskie Bierzmowanie22.04.2021

Triduum Paschalne
Niedziela Palmowa

W Wielki Czwartek uroczystą liturgię Wieczerzy Pańskiej sprawować będziemy o godz. 18.00 po jej zakończeniu Najświętszy Sakrament przeniesiemy do ciemnicy. Adoracja do godz. 22.00.

W Wielki Piątek w godzinę śmierci Jezusa o godz. 15.00 odprawimy Drogę Krzyżową. Liturgię Męki Pańskiej sprawować będziemy o godz. 18.00. Po jej zakończeniu Najświętszy Sakrament przeniesiemy do Grobu Pańskiego. Adoracja do godz. 24.00. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły – jakościowy i ilościowy.

W Wielką Sobotę od godz. 9.00 – 15 co półgodziny będziemy święcić pokarmy na stół wielkanocny. Liturgią Wigilii Paschalnej rozpoczniemy sprawować na zewnątrz kościoła obrzęd poświecenia ognia o godz. 21.30, a zakończymy około godz. 1.00 procesją rezurekcyjną 3 razy po placu kościelnym.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, Ochotnicze Straże Pożarne, Chór Parafialny, Asystę, Służbę Liturgiczną do licznego udziału w tych nabożeństwach.