Misje Święte

Z Bożą pomocą i pasterskim błogosławieństwem ks. Bp Ordynariusza Wiesława Meringa rozpoczęliśmy dziś Misje Święte. Jest to szczególny czas łaski dla naszej parafii, który na nowo ma nas przybliżyć do Serca Jezusa. Postarajmy się tak ułożyć nasze zajęcia, aby w tych dniach znaleźć czas na spotkanie z Chrystusem. Każda rodzina otrzymała szczegółowy program misji. Msze Święte będą odprawiane o godz.: 9, 11, 17 i 19. W poniedziałek, wtorek i środę na godz. 17.00 zapraszamy dzieci, natomiast w czwartek i piątek młodzież. We wtorek udzielimy sakramentu namaszczenia chorych na Mszy Świętej o godz. 9.00. Środa i czwartek to dni spowiedzi świętej. We wtorek po Mszy Św. wieczornej odprawimy nabożeństwo fatimskie. Bardzo proszę braci strażaków o wartę przy figurze Matki Bożej i zabezpieczenie trasy procesji. W piątek na zakończenie Misji Świętych ks. Paweł udzieli błogosławieństwa relikwiami Bł. Jana Pawła II. Ofiary, które złożymy na tacę w czwartek i piątek przeznaczone są dla ks. misjonarza jako nasze podziękowanie za trud głoszenia Słowa Bożego w tym świętym dla nas czasie. Jeszcze raz zapraszamy całą wspólnotę parafialną i prosimy o liczny udział w nabożeństwach misyjnych.