Wieczór z Panem Bogiem
34. Niedziela Zwykła Uroczystość Chrystusa Króla

W przyszły piątek 25 listopada, jest organizowany dla młodzieży z naszej parafii wieczór z Panem Bogiem. Program tego wieczoru będzie się składał z dwóch części: pierwsza część, która rozpoczyna się o godzinie 18.00 to „osobiste spotkanie młodego człowieka z Bogiem”. Będzie w tym czasie (od godz. 18.00) wystawiony Najświętszy Sakrament aby każdy kto w tym czasie przyjdzie do świątyni mógł się spotkać z Bogiem w niczym nie skrępowanym, osobistym dialogu, w osobistej refleksji nad własnym życiem. Będzie w tym czasie także możliwość spowiedzi, odbywającej się w atmosferze pięknych religijnych pieśni unoszących się we wnętrzu całej świątyni. Druga część to „wspólne dziękczynienie” czyli Eucharystia w intencji młodzieży z naszej parafii. Druga część to prawdziwa Uczta dla duszy, podczas której, każdy z młodych ofiaruje na ołtarzu zarówno własne troski, jak i radości dnia codziennego. Zapraszamy całą młodzież gimnazjalną, jak i ponad gimnazjalną na tę propozycję, którą Chrystus Pan składa dziś każdemu z was. Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniu tego wieczoru. Wszystkie odważne osoby, które by chciały choć w najmniejszy sposób pomóc proszone są o kontakt z ks. wikarym.

Zobacz plakat