II Wieczór z Panem Bogiem
II Niedziela Adwentu

W przyszły piątek – 9 grudnia – odbędzie się w naszej parafii drugi już dla młodzieży wieczór z Panem Bogiem. Zapraszam szczególnie całą młodzież gimnazjalną, jak również ponad gimnazjalną i studentów do spędzenia tego wyjątkowego czasu „razem” przed Najświętszym Sakramentem w niezwykłym klimacie. Tematem przewodnim spotkania będzie tym razem budowanie trwałych i zdrowych relacji chłopaka z dziewczyną. Struktura spotkania jest podana w Internecie na stronie parafialnej, jak i na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem. Jest ona podobna, jak w minionym miesiącu: - 18.00 „osobiste spotkanie młodego człowieka z Bogiem” (Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi) - 19.00 „ Wspólne dziękczynienie – Eucharystia w intencji młodzieży z naszej parafii” Wszystkie chętne osoby do pomocy w przygotowaniu tego wieczoru proszone są już dziś o kontakt po zakończonej Eucharystii z ks. wikarym.

Zobacz plakat