Strona główna Ogłoszenia duszpasterskie Intencje mszalne Listy pasterskie Bierzmowanie23.04.2021

III Wieczór z Panem Bogiem

W sobotę – 28 stycznia – odbędzie się w naszej parafii trzeci już dla młodzieży Wieczór z Panem Bogiem. Zapraszamy całą młodzież gimnazjalną, ponad gimnazjalną, jak również studentów do spędzenia tego wyjątkowego czasu „razem” przed Najświętszym Sakramentem w niezwykłym klimacie. Tematem przewodnim tego spotkania będzie „Jan Paweł II przyjacielem młodzieży”. Specyficznym novum tego wieczoru, z racji szczególnego zamiłowania Papieża do ludzi pozytywnie zakręconych, którzy poprzez swój talent chwalą Boga zarażając przy okazji tym innych wokół, będzie gościnny występ zespołu Konin GOSPEL Choir. Struktura spotkania pozostaje niezmienna: - 18.00 „osobiste spotkanie młodego człowieka z Bogiem” (Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi) w kimacie pięknych pieśni i rozważań przygotowanych przez młodzież parafialną, zaś o 19.00 „Wspólne dziękczynienie – czyli Eucharystia w intencji młodzieży z naszej parafii”. Wszystkie chętne osoby do pomocy w przygotowaniu tego wieczoru proszone są o kontakt z ks. wikarym.

Zobacz plakat