Zmiany personalne w parafii

Jak już ogłaszaliśmy wcześniej, z dniem 30 czerwca ks. Rafał Szprync zostaje zwolniony z obowiązków wikariusza tutejszej parafii i skierowany na studia doktoranckie do Lublina. Również ks. proboszcz od tego dnia przechodzi do parafii Bł. Bogumiła w Dobrowie. Nowym proboszczem został mianowany ks. Artur Krzyżanowski – pierwszy wikariusz tej parafii, natomiast nowym wikariuszem ks. Paweł Piasecki.

Razem z ks. Rafałem bardzo dziękujemy za wszelkie dobro jakiego doświadczyliśmy w tej parafii, za okazaną życzliwość. Jeżeli kogokolwiek uraziliśmy bardzo przepraszamy. Nasze podziękowanie kierujemy również na ręce Księży Seniorów. Dziękujemy ponadto państwu kościelnym, panu organiście, pani gospodyni, wszystkim grupom parafialnym, strażakom, myśliwym, służbie liturgicznej ołtarza. Bóg zapłać. Zapewniamy o modlitewnej pamięci i bardzo prosimy o serdeczne i życzliwe przyjęcie nowego ks. proboszcza i wikariusza.