Wielkopostne rekolekcje parafialne
IV Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj rozpoczynamy nasze wielkopostne rekolekcje parafialne, które poprowadzi ks. Paweł Pokora – ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku i egzorcysta. Życzymy księdzu rekolekcjoniście, aby Słowo Boże, które do nas skieruje w ciągu najbliższych dni, wydało owoce w naszym życiu i przyczyniło się do naszego nawrócenia.

Prze 4 dni będziemy pochylać się nad Bożym Słowem i tajemnicą Krzyża, który tak mocno jest wpisany w ten święty czas Wielkiego Postu. Dziś porządek nabożeństw tak jak w każdą niedzielę. Jutro, we wtorek i środę nauki dla dorosłych o godz. 9.00, 16.00 i 18.00. Natomiast dla dzieci przez wszystkie dni – o godz. 11.00. Wtorek i środa to dni spowiedzi świętej. Będziemy spowiadać pół godziny przed każdą Mszą Świętą. We środę na godz. 9.00 zapraszamy osoby starsze i chore. W czasie tej Mszy Świętej zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Również we środę na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą o uzdrowienie duszy i ciała. Plan rekolekcji można wziąć przy wyjściu z kościoła.

Plan rekolekcji