Strona główna Ogłoszenia duszpasterskie Intencje mszalne Listy pasterskie Bierzmowanie27.09.2020

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe FRATER w połączeniu z konińskimi Parafiami organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 1 do 8 lutego 2014r. Chętnych prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. Szczegóły u nas – księży.

Spotkania formacyjne ministrantów

Natomiast w tygodniu odbędą się spotkania z ministrantami:

- W poniedziałek: spotkanie z kandydatami na ministrantów – o godz. 18.30;

- We wtorek: spotkanie z kandydatami do pełnienia funkcji lektora – o godz. 18.30;

- W sobotę: spotkanie wszystkich ministrantów – o godz. 14.00.

Spotkania do bierzmowania

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie z młodzieżą klas drugich Gimnazjum, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

XIII Dzień Papieski

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIII Dzień Papieski pod hasłem: Jan Paweł II – Papież Dialogu. Biskupi w swojej odezwie proszą o materialne wsparcie uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Ofiary na ten cel będą zbierane przed kościołem w przyszłą niedzielę.

Zobacz plakat

Nabożeństwo fatimskie

W przyszłą niedzielę (13 października) będzie miało miejsce ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną na godz. 20.00. Braci strażaków bardzo prosimy o wartę przy figurze i zabezpieczenie trasy procesji. Zachęcamy również do składania intencji, próśb, które będą odczytywane podczas modlitwy różańcowej.

Prasa katolicka

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a w szczególności „Przewodnik Katolicki” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Ład Boży”.

Więcej na www.przk.pl

Pierwszy Piątek, Pierwsza Sobota Miesiąca
26. Niedziela Zwykła <

W tym tygodniu przypada:

- Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź w kościele od godz. 17.30;

- Pierwsza Sobota Miesiąca. Od godz. 9.00 udamy się z posługą do chorych.

Nabożeństwa różańcowe

We wtorek rozpoczyna się październik, który jest miesiącem modlitwy różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinie 17.30, a w niedzielę o godz. 16.30. We wtorki i piątki – ze szczególnym udziałem dzieci, natomiast w poniedziałki i środy – z udziałem młodzieży gimnazjalnej, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Prasa katolicka

Więcej na www.przk.pl

Próba chóru

W piątek, na godz. 19.00 zapraszamy wszystkich chórzystów na próbę śpiewu.

Spotkanie formacyjne ministrantów

Natomiast we wtorek, również na godz. 18.30 zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne – ministrantów, którzy przygotowują się do funkcji lektora.

Strona 7 z 72 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>