Nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

W sobotę nabożeństwo czerwcowe i procesję eucharystyczną odprawimy o godz. 19.00.

I Piątek i I Sobota Miesiąca
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota Miesiąca. W piątek spowiedź będzie od godz. 17.00. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych.

Spotkanie Kół Żywego Różańca
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

W niedzielę zapraszamy na spotkanie o godz. 11.00 wszystkie Koła Żywego Różańca.

Uroczystość Bożego Ciała
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. W eucharystycznej procesji po Mszy świętej o godz. 10.00 wyjdziemy na ulice naszego miasta. Niech Chrystus ukryty pod postaciami eucharystycznymi błogosławi naszej ukochanej Ojczyźnie. O przygotowanie ołtarzy prosimy mieszkańców ulic: pierwszy ołtarz obok Państwa Michalaków – ul. Bekera, Śniadeckich i Wróblewskiego; drugi ołtarz obok Państwa Kołodziejczaków – parafianie sąsiednich domów i krótkich uliczek; trzeci ołtarz obok Państwa Maciejewskich – ul. Sierpińskiego i Trzebiatowskiego; czwarty ołtarz w bramie Annstalu – ul. Grójecka. Serdecznie zapraszamy całą wspólnotę parafialną do licznego udziału w procesji. Zapraszam strażaków, poczty sztandarowe, myśliwych z pocztem sztandarowym, asystę, chór parafialny, służbę liturgiczną, dziewczynki do sypania kwiatków. Przez całą oktawę Bożego Ciała procesje eucharystyczna będzie odprawiana po Mszy świętej wieczornej.

Próba Komunii Rocznicowej
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

W środę na godz. 16.00 zapraszamy na próbę Komunii Rocznicowej dzieci z klas III. O godz. 17.00 rozpocznie się ich spowiedź.

Nabożeństwa majowe
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Jutro kończymy celebrację nabożeństw majowych. Wszystkim uczestnikom tych nabożeństw dziękujemy za rozmodlenie i cześć wobec Matki Boga. Jutro o godz. 19.00 odwiedzimy kapliczkę przy krzyżu na skrzyżowaniu ul. Grójeckiej i Jana Pawła II.

Nabożeństwa majowe
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

W tym tygodniu odwiedzimy kapliczki przydrożne w:

- poniedziałek godz. 19.00 ul. Grójecka przy kapliczce Matki Bożej oraz o tej samej godzinie kapliczka Matki Bożej w Woli Podłężnej na ul. Rudzickiej przy posesji państwa Szczepaniaków

- wtorek godz. 19.00 Wola Podłężna ul. Centralna kapliczka Matki Bożej na przeciwko państwa Wróblów

- środa godz. 19.00 Kolonia Rudzica figurka Matki Bożej na granicy parafii

- czwartek godz. 19.00 ul. Grójecka przy krzyżu na przeciwko tartaku

- piątek godz. 19.00 Kolonia Rudzica przy krzyżu.

Spotkanie do bierzmowania
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Spotkanie klas III przygotowujących się bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.

Osoby chętne na wyjazd do Lednicy mogą zapisywać się u Ks. Mariusza.

Komunia Rocznicowa
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Komunia Rocznicowa odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała.

Koncert Uwielbienia
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

3 czerwca w Parku 700 –lecia na Morzysławiu odbędzie się koncert Uwielbienia, który poprowadzą: Tomek Kamiński, Marek Styczeń oraz Przyjaciele Św. Franciszka. Rozpocznie się o godz. 19.00 – wstęp wolny. Wystąpi zespól „Corpus Dei”. Plakat informacyjny umieszczony jest w gablocie.

Dzień Matki
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

26 maja przypada Dzień Matki. Każdy z nas nosi w swoim sercu najgorętsze uczucia dla tych, które obdarowały nas życiem, miłością i czułością. W intencji wszystkich Mam z naszej parafii modlić się będziemy o godz. 18.00, prosząc Maryję, Matkę o dar Bożego błogosławieństwo. Modlitwą ogarniemy również wszystkie nasze Mamy, które już odeszły do Domu Ojca, ale żyją w naszej pamięci. Po Mszy świętej dzieci i młodzież przedstawią krótki program artystyczny poświęcony kochanym Mamom. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkie Matki z naszej parafii.

Strona 65 z 72 << < 62 63 64 65 66 67 68 > >>