Strona główna Ogłoszenia duszpasterskie Intencje mszalne Listy pasterskie Bierzmowanie05.03.2021

Warta przy Grobie Pańskim
Niedziela Palmowa

Wartę przy Grobie Pańskim bardzo proszę Braci Strażaków w Wielki Piątek: od 20.00 do 24.00 – Patrzyków; w Wielką Sobotę: od 7.00 do 15.00 – Wola Podłężna; od 15.00 do 21.00 – Grójec. Wszystkie jednostki OSP proszę w Wielką Sobotę na 21.00, a w niedzielę na 6.00.

Msze św. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny
Niedziela Palmowa

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze święte odprawimy o godz. 6.00, 10.00, 12.00, 13.15 i 17.00.

W Poniedziałek Wielkanocny porządek nabożeństw tak jak w każdą niedzielę.

Triduum Paschalne
Niedziela Palmowa

W Wielki Czwartek uroczystą Liturgię Wieczerzy Pańskiej sprawować będziemy o godz. 18.00.

W Wielki Piątek o godzinie śmierci Jezusa o 15.00 odprawimy Drogę Krzyżową. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00. W tym dniu obowiązuje post.

W Wielką Sobotę od godz. 9.00 co pół godziny do godz. 13.00 oraz od godz. 15.00 do 16.00 będziemy święcić pokarmy na stół wielkanocny. Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy przed kościołem o godz. 21.00, a zakończymy po północy procesją rezurekcyjną.

Misterium Męki Pańskiej
V Niedziela Wielkiego Postu

Serdecznie zapraszamy w imieniu młodzieży naszej parafii na Misterium Męki Pańskiej, które zostanie wystawione w sobotę 27 marca przed świątynią o godz. 20.00.

Droga Krzyżowa
V Niedziela Wielkiego Postu

W piątek (26.03) bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej, którą odprawimy na ulicach naszej parafii. W tym dniu nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza święta zbiorowa będą odprawione o godz. 17.00, a Droga Krzyżowa o godz. 18.00.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
V Niedziela Wielkiego Postu

W czwartek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu Msze święte będą odprawiane o godz. 9.00 i 17.00.

Spotkanie przygotowujące do I Komunii Świętej
IV Niedziela Wielkiego Postu

W przyszłą niedzielę (21.03) o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Na tym spotkaniu można odebrać stroje komunijne.

Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
IV Niedziela Wielkiego Postu

19 marca przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze święte odprawiać będziemy o godz. 10.00, 16.00 po Drodze Krzyżowej oraz o godz. 18.00. Na Mszy świętej o godz. 16.00 modlić się będziemy za wszystkich noszących imię Józef. Będzie to Msza święta zbiorowa.

Rekolekcje parafialne
IV Niedziela Wielkiego Postu

Poniedziałek, wtorek, środa (15, 16, 17 marca).

Zapraszamy wszystkich parafian do licznego udziału, abyśmy jak najlepiej przygotowali się Świąt Wielkiejnocy.

Msze święte dla dorosłych będą odprawione o godz. 9.00, 16.00 i 18.00.

Dzieci zapraszamy na godz. 11.00.

Młodzież zapraszamy na godz. 18.00.

Spotkanie do Bierzmowania
II Niedziela Wielkiego Postu

W najbliższą niedzielę, tj. 7 – go marca, po Mszy świętej o godz. 10.00 będzie miało miejsce spotkanie młodzieży klas III gimnazjum, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Spotkanie przygotowujące do I Komunii Świętej
I Niedziela Wielkiego Postu

W przyszłą niedzielę (28.02) zapraszamy na spotkanie na godz. 11.00 rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.

Strona 68 z 72 << < 65 66 67 68 69 70 71 > >>