Strona główna Ogłoszenia duszpasterskie Intencje mszalne Listy pasterskie Bierzmowanie27.09.2020

Spotkanie formacyjne kandydatów na ministrantów

Jutro (w poniedziałek) na godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów na ministrantów, którzy przygotowują się do służby liturgicznej. Również zapraszamy ich rodziców. Jednocześnie zachęcamy nowych kandydatów do włączenia się do Liturgicznej Służby Ołtarza.

Prasa katolicka

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a w szczególności „Przewodnik Katolicki” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Ład Boży”.

Spotkanie przygotowawcze

W przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 10.30 odbędzie się pierwsze po przerwie wakacyjnej spotkanie organizacyjne młodzieży klas trzecich Gimnazjum, którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania.

Natomiast po Mszy Świętej o godz. 12.30 (również w przyszłą niedzielę) zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci, które przygotowują się do I-wszej Komunii Świętej. Będzie to spotkanie o charakterze organizacyjnym.

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Natomiast w sobotę (14 września) przypada w Liturgii Kościoła święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Święte w naszej świątyni o godz. 7.30 i 18.00.

Nabożeństwo fatimskie

W najbliższy piątek, o godz. 20.00 odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. Braci strażaków bardzo prosimy o wartę przy figurze i zabezpieczenie trasy procesji. Równocześnie zachęcamy do składania intencji, próśb, które będą odczytywane podczas modlitwy różańcowej.

Spotkanie ministrantów

W piątek, na godz. 19.00 zapraszamy wszystkich ministrantów na spotkanie o charakterze organizacyjnym na nowy rok szkolno-katechetyczny.

Nowy rok szkolny 2013/2014

Z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, w przyszłą niedzielę na Mszy Świętej dla dzieci, o godz. 12.30 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

Odwiedziny chorych

W sobotę, w godzinach przedpołudniowych udamy się z posługą do chorych.

Pierwszy Piątek Miesiąca, Pierwsza Sobota Miesiąca

W tym tygodniu przypada:

- Pierwszy Piątek Miesiąca – szczególna okazja do pojednania się z Bogiem. Spowiedź w kościele od godz. 17.30. W tym dniu szczególnie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców. Prosimy dorosłych, aby zachęcili dzieci i młodzież do rozpoczęcia z Bogiem nowego roku nauki.

- Pierwsza Sobota Miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30. Natomiast po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie wszystkich Członków Żywego Różańca.

Strona 8 z 72 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>