Strona główna Ogłoszenia duszpasterskie Intencje mszalne Listy pasterskie Bierzmowanie18.06.2021

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Komunia Święta Rocznicowa
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

W najbliższy czwartek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W tym dniu pragniemy oddać szczególną cześć – uwielbiać aktem publicznym i uroczystym – ten chleb i ten kielich, przez które uczestniczymy w Ciele i Krwi Jezusa Chrystusa. Pójdziemy w uroczystej procesji, która jest symbolem naszego pielgrzymowania z Chrystusem przez życie, tam gdzie żyjąc, pracując, nosimy Go codziennie w ukryciu naszych serc. Pójdziemy w procesji, by okazać wszystkim, że dzięki Ciału Pana „życie mamy w sobie”. Miłość do Boga przedłuża Jego szczególną obecność w naszym życiu. Z taką miłością wyruszymy z Chrystusem Eucharystycznym w procesji po naszych drogach i ulicach. Zapraszamy do udziału w procesji wszystkich parafian, Braci Strażaków z pocztami sztandarowymi, Myśliwych, Chór parafialny, Ministrantów. Msze święte w tym dniu o godz. 7.30, 9.00 i 10.30. Na Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się Komunia Święta Rocznicowa, a po niej wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy.

Spowiedź dzieci w środę od godz. 16.30.