Strona główna Ogłoszenia duszpasterskie Intencje mszalne Listy pasterskie Bierzmowanie18.06.2021

Nabożeństwa majowe przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych
5. Niedziela Wielkanocna

Na śpiewanie Litanii Loretańskiej zapraszamy we wtorek mieszkańców Świętego na zakręcie na godz. 19.00, a w środę na godz. 19.00 mieszkańców Patrzykowa.

~
Zwracamy się z prośbą, jeśli ktoś z parafian ma w swoim posiadaniu zdjęcia dotyczące życia naszej parafii prosimy o przesłanie ich na adres e- mailowy parafii: matulewicz@interia.eu lub administratora: ikar.21@wp.pl w celu umieszczenia ich na stronie internetowej.
Msza św. w intencji Strażaków
4. Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza

W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 modlić się będziemy za wszystkich Strażaków z Grójca, z Woli Podłężnej, ze Świętego oraz z Rudzicy. Zapraszamy poczty sztandarowe i Brać strażacką na tę Eucharystię.

Spotkanie przygotowujące do I Komunii Świętej
4. Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza

W piątek 30 kwietnia zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na ich spotkanie na godz. 16.30.

Wspomnienie św. Józefa robotnika
4. Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza

W sobotę przypada wspomnienie św. Józefa robotnika, który jest patronem wszystkich ludzi pracy. W tym dniu Msze święte o godz. 7.30 i 18.00.

Rekolekcje ewangelizacyjne
3. Niedziela Wielkanocna

W dniach od 23 – 25 kwietnia w Parafii św. Faustyny na Chorzniu odbywać się będą rekolekcje ewangelizacyjne. Plakat informacyjny wywieszony jest w gablocie przed kościołem. Te rekolekcje przeznaczone są dla małżeństw, osób dorosłych i młodzieży.

Spotkanie do bierzmowania
3. Niedziela Wielkanocna

Za tydzień (25.04) na godz. 11.00 zapraszamy gimnazjalistów z klas III przygotowujących się do bierzmowania.

Zbiórka ministrantów
2. Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego

W najbliższy piątek (16.04) o godz. 18.45 zbiórka ministrantów.

Spotkanie przygotowujące do I Komunii Świętej
2. Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego

W przyszłą niedzielę (18.04) zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na ich comiesięczne spotkanie.

Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego w Smoleńsku

Prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie zginęło w sobotę w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem, którym lecieli na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

Msza św. w intencji ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku będzie sprawowana w niedzielę 11 kwietnia 2010 r. o godz. 10.00., natomiast koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Zmiana godzin Mszy św. wieczornych
Niedziela Palmowa

Od jutra (29.03), w związku ze zmianą czasu, Msze święte wieczorne sprawować będziemy o godz. 18.00.

Strona 67 z 72 << < 64 65 66 67 68 69 70 > >>